I znów kolejny rok przedszkolny za nami i znów żegnaliśmy dzieci, którzy po wakacjach będą uczęszczać do grupy starszaków w naszym przedszkolu. Natomiast jeden z naszych przedszkolaków Radosław Lepiarczyk przekroczy progi szkoły.

W tym roku dzieci z grupy "Kotków" rozpoczną kolejny etap w życiu. Z tej okazji została przygotowana uroczystość zakończenia roku przedszkolnego. Szczególnymi gośćmi tego dnia byli rodzice naszych przedszkolaków, personel przedszkola oraz pani dyrektor Małgorzata Wojasińska wraz z nauczycielkami panią Anetką i panią Sylwią. Na wstępie wychowawczyni grupy „ Kotków” podziękowała rodzicom za szczególne zaangażowanie w prace przedszkola i zaprosiła do oglądnięcia przedstawienia w wykonaniu dzieci. W dalszej części dzieci dla tak miłej widowni mimo wielu problemów technicznych przedstawiły montaż słowno- muzyczny składający się z wierszy, piosenek i tańców. Jednak nasze kochane przedszkolaki jak zwykle obróciły przeciwności w żart i zwycięsko wybrnęły z powierzonych im zadań podczas tego przedstawienia. Po części artystycznej pani dyrektor z nauczycielkami wręczyła Radusiowi pamiątkowy dyplom ukończenia przedszkola oraz słodkie upominki dla wszystkich dzieci. Życzyła również wszystkim dzieciom i zebranym rodzicom a wcześniej -wspaniałych słonecznych  i bezpiecznych wakacji. W dalszej części przedstawiciele rodziców i dzieci złożyli na ręce pań upominki i słowa podziękowań za opiekę i wychowanie. Serdecznie dziękujemy rodzicom za współpracę i zaangażowanie przez cały rok przedszkolny w życie grupy „ Kotków” i całego przedszkola! Kierujemy również wielkie podziękowania dla naszego przedszkolnego fotografa- pani logopedy Agnieszki Tekieli, która przez cały rok towarzyszyła nam z obiektywem podczas wszelakich przedstawień. Również owe piękne zdjęcia z tegoż przedstawienia są jej autorstwa.