Każdy dzień w przedszkolu różni się od poprzedniego.

Tak samo jak czynności do których angażowane są dzieci. Tym razem nasze Kotki doskonaliły swoje umiejętności kulinarne. Samodzielnie przygotowały sobie śniadanie. Przestrzegając zasady higieny oraz bezpieczeństwa. smarowały chleb masłem oraz nakładały na kanapki wędlinę ser oraz warzywa. Następnie z uśmiechem na twarzy zajadały swoje kanapeczki delektując się ich smakiem. Ponadto przedszkolaki rozwijały swoje umiejętności matematyczne. W celu uatrakcyjnienia zajęć wspierały swoje działania ziemniakami. Dzięki nim dzieci nie tylko tworzyły zbiory i przeliczały ale również rozwijały swoją sprawność ruchową. Miłą niespodzianką dla Kotków była ziemniaczana przekąska w postaci frytek. Umowa była jedna- cały obiad ma zostać zjedzony. Kotki zaangażowane zostały również do utrwalania tradycji zapalania znicza na grobie nieznanego żołnierza. W tym celu odbyły spacer na pobliski cmentarz, gdzie zdobyły wiedzę na temat historii polski.