14 czerwca 2022, Kotki odwiedziły Gospodarstwo Edukacyjne o wdzięcznej nazwie „Pszczółki”.

Znajdujące się w miejscowości Niezwojowice. Ogromną atrakcją dla dzieci było uczestniczenie w  robieniu przepysznych, drożdżowych rogalików nadziewanych konfiturami. Podczas gdy rogaliki się piekły, Kotki poznawały okoliczny teren. Z przewodnikiem nazywały różnego rodzaju rośliny ogrodowe oraz dokarmiały zwierzątka. Pogłębiły również swoja wiedzę na temat życia pszczółek. Dużą atrakcją dla dzieci było pisanie piórem zamaczanym w kałamarzu . Czas w gospodarstwie upłynął nam bardzo szybko. Z brzuszkami pełnymi rogalików i zupy pomidorowej Z żalem opuszczaliśmy to piękne miejsce, czule żegnani przez jego właścicieli.