Smaller Default Larger
Barbara Stanek

Absolwentka 5 letnich studiów magisterskich Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz 3-semestralnych studiów podyplomowych: Rytmika i taniec w wychowaniu muzyczno-ruchowym dzieci na Wyższej Szkole Biznesu z Dąbrowy Górniczej oddział w Krakowie.

W Przedszkolu Samorządowym w Słomnikach pracuje od 2009 roku, wychowawca grupy 5-6 latków (Wiewiórki), nauczyciel mianowany.

 

„Jestem osobą bardzo aktywną. Lubię uprawiać rożne sporty: rower, spacery, bieganie, fitness, zimą snowboard, wędrówki górskie. Uwielbiam podróżować, poznawać nowe zakątki świata. Interesuję się fotografią, staram się często chodzić do teatru i na koncerty – to sprawia mi dużo frajdy laughing.

W pracy zawodowej staram się zarażać dzieci pozytywną energią, rozbudzać ciekawość świata oraz pokazuję dlaczego aktywne spędzanie wolnego czasu jest tak ważne. Lubię śpiewać, tańczyć, gram na gitarze. Prowadzę w przedszkolu zajęcia umuzykalniające z elementami rytmiki i logorytmiki we wszystkich grupach wiekowych.