Ukończyłam studia licencjackie na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, kierunek pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna, obecnie kontynuuje ten kierunek na studiach magisterskich uzupełniających. Od września rozpoczęłam awans zawodowy na nauczyciela kontraktowego.

Praca z dziećmi od zawsze była spełnieniem moich marzeń, dlatego też wybór kierunku studiów był dla mnie oczywisty. Każdy dzień spędzony z nimi dostarcza mi wiele radości. Uważam, że nie ma szczerszych i wrażliwszych istot na tym świecie niż właśnie dzieci. W pracy zawodowej zależy mi na tym, aby czas spędzony w przedszkolu dla każdego dziecka był wspaniałym przeżyciem, staram się aby był to czas wielu nowych doświadczeń, zdobywania wiedzy, rozwijania zdolności i umiejętności.

W swojej pracy kieruję się mottem: „Dobry wychowawca, który nie wtłacza a wyzwala, nie ciągnie a wznosi, nie ugniata a kształtuje, nie dyktuje a uczy, nie żąda a zapytuje – przeżyje wraz z dziećmi wiele natchnionych chwil.”