Smaller Default Larger
Sylwia Grzegórzko

Absolwentka kierunku Pedagogika wczesnoszkolna z wychowaniem plastycznym na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz Letniej Szkoły Glottodydaktyki i Glottoterapii w Gdańsku, która umożliwia prowadzenie zajęć wczesnej nauki czytania i pisania metodą prof. B. Rocławskiego. Nauczyciel kontraktowy.

 

 „Staram się być dla dzieci nie tylko nauczycielem, ale również partnerem i przyjacielem. W swojej pracy kieruję się filozofią Janusza Korczaka, który uważał, że każde dziecko potrzebuje miłości, akceptacji i bezpieczeństwa: 111’Mów dziecku, że jest dobre, że może, że potrafi”. Zachęcam dzieci do wspólnej zabawy proponując im ciekawe formy artystyczne oraz do wyrażania swoich przeżyć w plastyce, muzyce i ruchu. Stawiam sobie za cel poznanie małych wychowanków i ukierunkowanie swojej pracy na ich indywidualne potrzeby pamiętając że dzieciństwo to beztroski czas – czas najpiękniejszych wspomnień smile

W wolnym czasie lubię czytać. Interesuję się historią Polski.”