21 i 22stycznia to jedne z najważniejszych dni w kalendarzu. To właśnie wtedy, życzenia i buziaki ślemy do naszych ukochanych Babć i Dziadków. Z tej okazji  również  odbył się w naszym przedszkolu wyjątkowy koncert. Prezentowane wiersze i piosenki, podkreśliły, jak ważni są dziadkowie  w życiu każdego dziecka, gdyż jak mówiły dzieci:

„Babcia i dziadek, wciąż o nas dbają

i całym sercem zawsze kochają.

Dają nam w życiu wiele radości

Nigdy nie szczędzą dla nas czułości.”

Z tej okazji życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom w dniu ich święta : zdrowia, radości, samych pogodnych dni, oraz długich lat życia.

Drodzy Rodzice

Bardzo prosimy o nie udostępnianie filmu w swoich mediach społecznościowych. Film na naszym koncie Youtube ma ograniczony dostęp i mogą go zobaczyć tylko te osoby które posiadają linka. Nie mamy zgody na udostępnianie wizerunku dzieci na Fcebooku i Instagramie tylko w ramach naszej strony internetowej.