Wreszcie zawitała do nas długo wyczekiwana, prawdziwa zima ze śniegiem i lekkim mrozem. Wszystkim przedszkolakom jej wizyta sprawiła wielką radość. Biały puch pozwolił na kreatywne zabawy w naszym przedszkolnym ogrodzie.

To świetna okazja, aby dbając o zdrowie i hartując organizm oddać się zimowym atrakcjom.  Wreszcie można poszaleć na sankach, rzucać śnieżkami, chodzić po śladach i otrzepywać ze śniegu obwisłe gałęzie. Korzystając z pięknej , słonecznej pogody cieszyliśmy się widokiem zimowego krajobrazu, oraz delikatnych śniegowych  płatków. Przypomnieliśmy zasady bezpiecznej zabawy i odpowiedzialności  za  siebie i innych. „Jeżyki” wykazały się niezwykłą  pomysłowością w szaleństwach na śniegu  Mróz nikomu nie przeszkadzał, a do przedszkola wróciliśmy z szerokim uśmiechem na twarzy.

KOCHAMY CIĘ PANI ZIMO!