W ramach realizacji tematyki związanej z zawodami, przedszkolaków z grupy Jeżyków 27 lutego 2020r. odwiedził tata Kamilki Cz. i tata Kacpra B., którzy są właścicielami Pizzerii Palermo w Krakowie. W pierwszej części warsztatów Pan Tomasz opowiedział dzieciom skąd pochodzi pizza oraz różne ciekawostki z nią związane.

Czwartkowe popołudnie w grupie „Jeżyków” upłynęło pod znakiem wspólnych zabaw z rodzicami. Pomimo, iż za oknem szaro i smutno dobre humory nie opuszczały przedszkolaków i ich rodziców.

Nie od dziś  wiadomo, iż dzieci charakteryzuje naturalna ciekawość tego co je otacza. Często pytają „ dlaczego”;  „co by było gdyby..”

W tygodniu poznaliśmy literkę "d" "D" . Ustaliliśmy, że litera ta w tym tygodniu będzie obchodzić swoje święto. Wszystkie nasze działania skierowane były właśnie na prace z tymi literami. Spowodowało to zamierzony efekt.

W grudniu rozmawialiśmy o zwierzętach domowych. Odnosząc się do doświadczeń dzieci oraz informacji wyszukanych przez nie samodzielnie w książkach i albumach, utrwalaliśmy informacje dotyczące opieki nad domowymi zwierzętami, sposobach żywienia i odpowiedzialności za nie.