Dzieci z grupy Jeżyków, które należą do Dyskusyjnego Klubu Książki uczestniczyły w projekcie Małopolskie Dni Książki „Książka i Róża”.

W marcu wszystkie przedszkolaki czekają na przyjście wiosny. Chcąc  przybliżyć jej nadejście dzieci z naszej grupy  założyły w  „kąciku przyrody”  hodowlę roślin. „Starszaki” oglądając nasiona oraz cebulki roślin przez lupę porównywały ich wielkość, kształt, kolor, poznawały ich rodzaje.

8 marca w naszej grupie świętowaliśmy wyjątkowy dzień dla naszych małych pań. Chłopcy złożyli życzenia i odśpiewali gromkie „Sto lat..” dziewczynkom i paniom.

Bajki to prawdziwy skarbiec, dzięki któremu dziecko odkrywa najważniejsze życiowe wartości.  Pod koniec lutego grupa Jeżyków realizowała tygodniowy temat związany z bajkami.

20.02.2019 odbyły się w naszej grupie bardzo interesujące zajęcia plastyczne pod kierunkiem mamy Krzysia M. - Pani Wandy.