W listopadzie grupa Jeżyków odwiedziła dziadka Milenki Dejworek Pana Krzysztofa Wtorka w jego zakładzie fotograficznym "Foto - Wtorek".

Dzieci  miały okazję zapoznać się z zawodem fotografa, zobaczyć profesjonalny sprzęt i dowiedzieć się jak się robi zdjęcie oraz jak się je wywołuje. Poznały nowe słownictwo, między innymi : statyw, obiektyw, lampa błyskowa, ładowarka, tło fotograficzne. Miały też okazję zobaczyć  stare fotografie z kolekcji rodzinnej Państwa Wtorków usłyszeć o tym, jak kolejne pokolenia prowadziły rodzinny zakład fotograficzny. Największe zainteresowanie dzieci wzbudziły ponad stuletnie aparaty fotograficzne. Serdecznie dziękujemy Panu Krzysztofowi Wtorkowi za ciekawe spotkanie.