27 września odwiedziła grupę Jeżyków Pani Magdalena Szwajca z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Słomnikach. Było to pierwsze spotkanie w ramach  Dyskusyjnego Klubu Książki, który działa w naszej grupie.

Na spotkaniach, które odbywają się co miesiąc Pani Madzia czyta dzieciom  książki zakupione i polecane w ramach projektu przez Instytut Książki. Ale DKK to nie tylko czytanie. Po każdej lekturze rozmawiamy o tematyce książki, dzieci odpowiadają na pytania, wykonują ilustracje, które później można  oglądać w bibliotecznym holu. Na spotkaniu Pani Madzia poznała naszego misia Śnieżka i razem z nim przeczytała przedszkolakom książkę P. Wechterowicza i E. Dziubak pt. "Proszę mnie przytulić". I oczywiście było też przytulanie.