Smaller Default Larger

W ramach „Dni bez zabawek ”dzieci z grupy „Jeżyki” przystąpiły do konstruowania „gier- ściganek”. Zabawa okazała się niezwykle fascynująca i emocjonująca. 

Wiosna to czas, gdy przyroda budzi się do życia i w pełnej krasie odsłania swoje uroki. Chcąc poczuć jej obecność w sali dzieci grupy „Jeżyki” postanowiły  założy ć„Kącik zielonych hodowli” . Zanim jednak przystąpiły do pracy , wysłuchały historii pewnej Pelargonki.

Grupa Jeżyków należy od września 2017 roku do Dyskusyjnego Klubu Książki. Wycieczki do Biblioteki odbywają się wg wcześniej opracowanego harmonogramu. W październiku 2017r. odwiedziliśmy bibliotekę, wizyta ta była pierwszym spotkaniem z tak dużym zbiorem książek.

 W sali grupy Jeżyków  zostały puste półki. Od tej pory dzieci miały same organizować sobie przestrzeń w sali według własnego pomysłu. Przedszkolaki od razu wzięły się do pracy.

„PRZEDSZKOLAK NA WIDELCU”– to tytuł realizowanego w naszym przedszkolu programu kulinarnego.