W oczekiwaniu na wiosnę dzieci z grupy „Jeżyki” postanowiły  założyć w sali „Kącik zielonych hodowli” . Zanim jednak przystąpiły do pracy , wysłuchały historii pewnej Pelargonki.

Wśród wielu zajęć prowadzonych w naszym przedszkolu są również zajęcia kulinarne, odbywające się w ramach programu„ MALI KUCHARZE”.

Dnia 16. 02. 2017 r. odwiedził naszą grupę niezwykły gość -   Willy, w towarzystwie swojej opiekunki Pani Ewy Natkaniec- Wodki. Willy to model ludzkiego szkieletu, dzięki któremu poznaliśmy nasz układ kostny; jego budowę, rolę i znaczenie.

W naszym przedszkolu w obecnym roku szkolnym w swojej pracy wychowawczo- pedagogicznej skupiamy się m in. Na edukacji teatralnej jako szeroko pojętej formie wyrażania siebie.

„PRZEDSZKOLAK ZDROWY MUSI BYĆ”- pod takim hasłem odbywały się w naszej grupie  cykl  zajęć, oraz ciekawych zabaw promujących zdrowie.