Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się szkole, nową drogą, pójdziemy odważnie….

Tak śpiewały przedszkolaki z grupy "Jeżyków", które żegnały przedszkole w środę 22.06.2016 r. na uroczystym zakończeniu roku przedszkolnego  Część dzieci powiedziało tylko do widzenia i wrócą do nas po wakacjach, a część już na dobre pożegnało progi przedszkola.

Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. Dzieci przedstawiły dla swoich rodziców program artystyczny. Uroczystość rozpoczęła się polonezem a następnie dziewczynki i chłopcy pięknie recytowali wierszyki w których wspominali swoje pierwsze dni w przedszkolu oraz w żartobliwy sposób opowiadali o swoim pobycie w grupie "Jeżyków". Były również piosenki i tańce oraz gra na instrumentach. Na zakończenie występów dzieci podziękowały pani dyrektor Małgorzacie Wojasińskiej, personelowi przedszkola oraz paniom wychowawczyniom Pani Agnieszce i Pani Bożence z a każdą wspólnie spędzoną chwilę. Przedszkolaki nie zapomniały również podziękować swoim Rodzicom za trud wychowania. W dalszej części uroczystości dzieci pod opieką Pani Diany zaprezentowały swoje umiejętności z j. angielskiego. Po części artystyczne nadszedł czas na upominki. Każdy ze starszaków otrzymał dyplom ukończenia przedszkola a dzieci idące do szkoły pamiątkową książkę. Gromkie brawa jakie otrzymaliśmy od Rodziców były dla nas najlepszym podziękowaniem za trud przygotowań. W tym roku część z nas idzie do szkoły, dlatego też było to dla nas szczególne spotkanie... Padło wiele słów podziękowań ze strony Pani Dyrektor, Nauczycieli jak i Rodziców, były wzruszenia i wiele uśmiechów. W powietrzu unosił się już delikatny zapach wakacji, piasku na plaży i morskiej bryzy. Życzymy naszym drogim absolwentom aby napotykali na swojej szkolnej drodze dorosłych, którzy nadal wspierać będą ich potencjał i wiarę w siebie, aby nauka była dla nich wspaniałą przygodą w poznawaniu siebie i świata. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za ten wspólny rok i zaufanie! A Pani Agnieszce Tekieli za piękne zdjęcia.