Smaller Default Larger

 „W karnawale wszyscy urządzają bale. To tradycja bardzo stara, strojów pięknych co niemiara.” Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą.

W zorganizowanym balu karnawałowym w naszym przedszkolu, dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe. Przedszkolaki zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, biedronki, Batmanów, piratów, skrzatów rycerzy, muszkieterów, czy policjantów, pojawiły się również postacie z ulubionych bajek.  Przebierańcy świetnie bawili się pod kierunkiem wodzireja , którym w tym roku była Pani Ania uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach Każda grupa miała również za zadanie zaprezentować się w karnawałowej zabawie, którą przygotowała dla swoich koleżanek i kolegów. Skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała dzieci oraz panie do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.