Dnia 11.01.2019 w naszym przedszkolu najmłodsze grupy gościły swoje ukochane Babcie i wspaniałych Dziadków. W związku ze zbliżającym się świętem jakim jest Dzień Babci i Dziadka dzieci z najmłodszych grup przygotowały pod czujnym okiem swoich pań występ artystyczny.

W zimowym klimacie, dziewczynki przebrane za śnieżynki a chłopcy za bałwanki pięknie zaprezentowali się gościom. Po zimowym wstępie przyszedł czas na życzenia dla Babci i Dziadka. Życzenia były bajkowe, a to za sprawą złotej rybki i siedmiomilowych butów. Jak na występ artystyczny przystało nie zabrakło także instrumentacji muzycznej oraz tańca z kolorowymi chustami. Dzieci w ten wyjątkowy sposób chciały podziękować Babci i Dziadkowi za ich miłość, ciepło i czas, który im poświęcają. Po uroczystym odśpiewaniu 100 lat goście i mali artyści udali się do swoich sal gdzie odbył się. W imieniu wszystkich pracowników przedszkola jeszcze raz gratulujemy wspaniałego debiutu naszym małym przedszkolakom, a wszystkim babciom i dziadkom życzymy dużo zdrowia, uśmiechu i pociechy z wnuków!