Poniedziałek 4 grudnia, był w naszym przedszkolu wyjątkowym dniem. Odwiedził nas, ktoś na kogo z utęsknieniem czekają przez cały rok chyba wszystkie dzieci na świecie czyli św. Mikołaj. Spotkanie rozpoczęło się bajką muzyczną o psie Biczu, który przeszedł wielką przemianę w wykonaniu współpracującej z nami już od lat Baśniowej Kapeli.

Dzieci były bardzo przejęte, ale chętnie podchodziły do św. Mikołaja po swój prezent. Każdy przedszkolak został razem z Mikołajem uwieczniony na pamiątkowej fotografii. Tak jak w roku ubiegłym na to wyjątkowe spotkanie przyjechały do nas także dzieci, z przedszkolnego oddziału integracyjnego z Waganowic wraz z wychowawczyniami. Przedszkolaki obiecały naszemu gościowi, że będą grzeczne i już zaprosiły Św. Mikołaja na spotkanie za rok! Mamy nadzieję, że przyjedzie!