Dziś cień wosku ci ukaże, co ci życie niesie w darze...

We czwartek 30 listopada w naszym przedszkolu odbyły się zabawy andrzejkowe. Zaraz po śniadaniu dzieci z grup Misiów, Zajączków, Żabek, Kotków, Wiewiórek i Jeżyków pięknie poprzebierane razem ze swoimi Paniami rozpoczęły andrzejkowe wróżby i zabawy przy muzyce rozrywkowej.

W całym przedszkolu unosił się zapach topionego wosku oraz palących się świec, wszędzie słychać było śpiewy i wesołą zabawę.

W salach pełno było duszków, czarownic, pająków, czarnych kotów i oczywiście kolorowych balonów dla stworzenia iście magicznego klimatu. Przedszkolaki z tradycyjnych andrzejkowych wróżb mogły się dowiedzieć kim będą w przyszłości, co ich czeka w życiu, jak będą mieli na imię ich mąż czy żona lub ile prezentów w tym roku dostaną od Św. Mikołaja. Tańcom i zabawom nie było końca i trwały one jeszcze po obiedzie! Oby wszystkie przepowiednie naszym wychowankom się spełniły! Dziękujemy Rodzicom za zorganizowanie naszym przebierańcom pysznego słodkiego poczęstunku.

Zdjęcia z zabawy andrzejkowej grupy Kotków