W poniedziałek 6 listopada odbyło się w naszym przedszkolu wyjątkowe święto - Pasowanie na przedszkolaka. A wyjątkowe dlatego, że był to pierwszy publiczny występ naszych najmłodszych przedszkolaków, na prawdziwej scenie, przed liczną publicznością.

Dzieci były bardzo przejęte a emocje sięgały sufitu przedszkola! Mali aktorzy pod opieką pań Ani Jurgasik i Sylwii Kowalskiej przygotowali zgrabny program, podczas którego dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne oraz gry na instrumentach. Na koniec wszyscy szczerze z podniesioną rączką złożyli ślubowanie, że będą najlepszymi przedszkolakami na świecie. Po tym punkcie programu głos zabrała Pani Dyrektor Małgorzata Wojasińska, która pogratulowała wszystkim wytrwałości i pięknego występu i wielkim kolorowym ołówkiem przystąpiła do pasowania każdego małego kandydata na przedszkolaka. Dla wielu dzieci była to bardzo przejmująca chwila. Na pamiątkę pasowania każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy medal i woreczek słodkości.

Witamy nowych przedszkolaków w naszych szeregach!