19 października dwunastka reprezentantów z naszego przedszkola wzięła udział w VII Małopolskim Przeglądzie Dziecięcych Zabaw Ludowych o Zielonego Smoka, który odbył się w Ośrodku Kultury im. C. K. Norwida w Nowej Hucie.

Dzieci pod opieką Pań Agaty Dudek, Sylwii Kowalskiej i Barbary Stanek przygotowały na przegląd kujawską zabawę weselną pt. Dyna dyna oraz taniec pochodzący z rejonów Śląska i Wielkopolski pt. Kłaniany. Miło nam poinformować Państwa, że spośród 8 zgłoszonych grup z Krakowa i okolic nasze dzieci zdobyły w przeglądzie wyróżnienie, z czego bardzo się cieszymy!

W tym miejscu chcemy serdecznie podziękować Rodzicom za pomoc we współorganizacji pięknych strojów, w których mali tancerze godnie reprezentowali nasze przedszkole.