20 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy po raz pierwszy Dzień Przedszkolaka. Już od samego rana  w salach przedszkolnych słychać było  dźwięki skocznej muzyki, która wprawiała wszystkich w dobry nastrój. Po śniadaniu wszystkie przedszkolaki  zebrały się na holu przedszkolnym, żeby wspólnie świętować.

Prowadząca imprezę p. Agnieszka Kurek przebrana za przedszkolaka, powitała wszystkich zebranych i zaprosiła dzieci do wspólnej tanecznej rozgrzewki. Później każda grupa prezentowała swoją piosenkę o przedszkolu, wykorzystując przy tym ruch sceniczny, rekwizyty lub instrumenty muzyczne. Dla niektórych przedszkolaków, szczególnie dzieci z grupy Misiów, był to pierwszy publiczny występ. Wszystkie dzieciaki świetnie się zaprezentowały, za co zostały nagrodzone gromkimi brawami. Występy zakończył wspólny taniec do znanej muzyki „ Feel the magic in the air”. Po obiedzie na dzieci czekał słodki poczęstunek, wspólne zdjęcia, ciekawe zabawy i tańce z balonami. Na pamiątkę tego dnia każdy przedszkolak otrzymał medal, który mógł zabrać do domu. Mamy nadzieję, że dobre humory i nastroje będą towarzyszyć naszym przedszkolakom przez cały rok:)