W środę 13 stycznia o godz. 15:30 dzieci z grup Wiewiórek i Jeżyków pod opieką wychowawczyń raz jeszcze wystawiły swoje przedstawienie jasełkowe, tym razem dla dla emerytowanych nauczycieli z naszej gminy.

Licznie przybyli goście po zajęciu miejsc na widowni, z wielką uwagą i przejęciem oglądali naszych małych aktorów, którzy po raz kolejny stanęli na wysokości zadania i pięknie przedstawili historię jaka dawno temu wydarzyła się w Betlejem. Występ dzieci zakończył się gromkimi brawami, a Pani Halina Kurkiewicz w imieniu wszystkich przybyłych gości, podziękowała za zaproszenie i piękny występ, nie kryjąc przy tym podziwu dla umiejętności i skupienia naszych przedszkolaków podczas jasełek. Na koniec w nagrodę Panie poczęstowały wszystkie dzieci słodyczami i mandarynkami. Po przedstawieniu odbyło się krótkie spotkanie emerytów z pracownikami przedszkola przy kawie i ciastku. Dziękujemy i zapraszamy za rok!