Dnia 25 kwietnia 2016 r. w naszym przedszkolu gościli bardzo niezwykli goście. Odwiedził nas bowiem bardzo mały, ale zupełnie prawdziwy, cyrk o nazwie „Szok”. Tworzący go artyści cyrkowi popisywali się przed nami swoją sprawnością, umiejętnościami aktorskimi, żonglerką oraz tresurą zwierząt.

Choć ich popisy wszyscy oglądali z wielkim zaciekawieniem, to jednak największe zainteresowanie dzieci budziły towarzyszące artystom zwierzęta. Najwięcej oklasków otrzymały dwa pieski, które z niesamowitą zwinnością i radością wykonywały polecenia swej pani. Podziw wzbudziły także dwa piękne ptaki i pokaz ich umiejętności. Nie zabrakło także odrobiny strachu, gdy na scenie pojawiła się pani z ogromnym wężem. Okazało się jednak, że był on bardzo przyjaźnie nastawiony do dzieci.W trakcie przedstawienia odwiedził nas także wielki biały niedźwiedź i bardzo śmieszny pajac, wzbudzający  dużo śmiechu. I choć cyrk był bardzo mały, bo przecież zmieścił się w naszym przedszkolu, to radości i zadowolenia wywołał bardzo  dużo!