W czwartek 7 kwietnia 2016r. gościliśmy w naszym przedszkolu wielokrotnego Mistrza Świata w strzelectwie do ruchomej tarczy Pana Łukasza Czaplę, a prywatnie tatę Mai z grupy Kotków. Pan Łukasz zawitał do nas w swym sportowym stroju reprezentanta Polski. Nad przebiegiem całego spotkania czuwała Pani Aneta Gumula.

Przedszkolaki losowały pytania do Pana Łukasza. Dowiedzieliśmy się, jak nasz gość zaczął swą przygodę ze sportem oraz powierzył nam sekrety i tajniki związane z uprawianą przez niego dyscypliną. Mówił też o swoich preferencjach kulinarnych, dzieciństwie i rodzinie. Podzielił się z nami, w jaki sposób należy dbać o sprawność ruchową, aby być zdrowym. Pokazał nam swoje medale, które każde dziecko mogło wziąć do rąk i dokładnie obejrzeć. Najwięcej emocji wśród dzieci a także nauczycieli wzbudziły karabiny. Okazało się ,że ważą sporo. Nasz gość poprowadził także gimnastykę dla przedszkolaków.Dzieci aktywnie uczestniczyły w różnych ćwiczeniach gimnastycznych. Zabawa była świetna i budziła spore zainteresowanie wśród naszych wychowanków. Na zakończenia spotkania Pani dyrektor  wręczyła Panu Łukaszowi pamiątkowy dyplom. Następnie pozowaliśmy do wspólnej fotografii. Dziękujemy panu Łukaszowi za miłe i interesujące spotkanie. Zaszczytem było dla nas goszczenie tak wspaniałego sportowca w naszym przedszkolu. Życzymy Panu Łukaszowi szczęścia i radości w życiu osobisty oraz jak najwięcej sportowych sukcesów. Trzymamy kciuki.