W piątek 12 lutego mieliśmy przyjemność gościć w naszym przedszkolu Panią Dorotę i Adama Szafrańców z Baśniowej Kapeli. Koncerty w ich wykonaniu są wyjątkowe, piękne i lubiane przez przedszkolaków. Muzycy przygotowali wspaniałą opowieść muzyczną pt. "Płatki nieziemskiej róży"

Piękna nieziemska róża pomogła małemu kaczorkowi poradzić sobie z emocjami i lękami, które napotkał na swojej drodze. Róża rozdawała swoje płatki: pocieszenia, miłości, pokoju, urody, dobroci, odwagi, szczęścia, życzliwości i życia pokazując tym samym, że każdy jest piękny, każdy ma w sobie  bogactwo, którym może dzielić się z innymi. A im więcej się dzielisz, tym więcej sam posiadasz.

Uzupełnieniem tego pięknego widowiska były piosenki i kolorowe ilustracje. Występ był po prostu świetny, a nasze przedszkolaki z wielką radością wtórowały artystom w śpiewie piosenek. Na zakończenie otrzymaliśmy w prezencie płytę ze słuchowiskiem oraz kolorowanki.