Smaller Default Larger

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w czwartek, 11 lutego w naszym przedszkolu  gdzie odbył się Bal karnawałowy. Nauczycielki przedszkola dołożyły wszelkich starań, by wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny, bajkowy nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy.Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, delikatne motylki, rycerzy, indian, piratów, policjantów, strażaków, Spider-Mana, Batmana...  Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach i zabawach..Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom,. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

 


 

Bal o Misiów

 

Bal u Zajączków

 

Bal u Żabek

 

Bal u Kotków

 

 Bal u Wiewiórek

 

Bal u Jeżyków