Smaller Default Larger

4 grudnia na pewno na długo zostanie w pamięci naszych dzieci i pracowników przedszkola. Wszystko za sprawą spotkania ze Św. Mikołajem, które z wiadomych względów nie mogło się odbyć w takiej formie jak to było do tej pory.

Ale nie poddaliśmy się i wspólnymi siłami stworzyłyśmy na holu namiastkę słodkiej, zimowej krainy, w której św. Mikołaj zostawił podarunki dla naszych przedszkolaków. W tym roku, kluczowym był efekt zaskoczenia bo Św. Mikołaj pukał do okien każdej z grup budząc wśród dzieci całą paletę różnorodnych emocji: radości, podekscytowania, nieśmiałości, spontanicznego śmiechu i łez. Przedszkolaki śpiewały dla wyczekiwanego gościa piosenki, zadawały mu pytania i odpowiadały na nie. Wspaniałym dodatkiem i oprawą tego dnia były piękne stroje dzieci, a także opaski, czapeczki i inne gadżety, które przyniosły specjalnie na to spotkanie. Kiedy nasz Gość już odjechał, dzieci grupami odbierały zostawione w piernikowym domku prezenty, czemu też towarzyszyły wielkie emocje. Te wszystkie piękne chwile zostały uwiecznione w postaci portretów dzieci z prezentami oraz zdjęć grupowych przez Panią Agę Tekielę.

To był dzień wypełniony pozytywnymi emocjami, które pragniemy Państwu przekazać i zrelacjonować w postaci obszernej fotorelacji i krótkiego filmu :)

Życzymy miłych wrażeń podczas oglądania! Film ma ograniczony dostęp. Prosimy nie udostępniać go w mediach społecznościowych.

 

 

Proszę oglądać w rozdzielczości 720 p