25 kwietnia gościliśmy w naszym przedszkolu uczniów i nauczycieli ze Szkoły Muzycznej w Słomnikach.

Podczas koncertu zaprezentowali swoje umiejętności uczniowie:A. Kościej, M. Kiczmal, M. Zagrodzka, A. Młyńska, K. Wojtal, M. Natkaniec, B. Bodaszewski, M. Wieczorek. Przedszkolaki mogły poznać, a przede wszystkim usłyszeć na żywo takie instrumenty jak: skrzypce, perkusja, akordeon, saksofon,wiolonczela,, flet i klarnet. Instrumentaliści zaprezentowali nam na wyżej wymienionych instrumentach utwory m.in. "Karuzela", "Zuzia lalka nieduża" i wiele innych przyjaznych dla naszego ucha utworów. Dzieci oglądały i słuchały z ogromnym zachwytem.Po każdym występie w holu przedszkola rozlegały się gromkie brawa. Przedszkolaki były bardzo zainteresowane  i żywiołowo reagowały na to, co działo się na scenie. Udział dzieci w takich koncertach jest doskonałą okazją do rozwijania wrażliwości muzycznej już od najmłodszych lat i dobrą okazją do podjęcia decyzji o kształceniu się w szkole muzycznej pod okiem wykwalifikowanych nauczycieli.Dziękujemy uczniom i nauczycielom Szkoły Muzycznej w Słomnikach za piękny koncert!