21 marca jak co roku w naszym przedszkolu uroczyście i radośnie witaliśmy wiosnę.  Program artystyczny przygotowały dzieci z grupy Jeżyków pod opieką wychowawczyń.

Pojawiły się w nim wszystkie najważniejsze zwiastuny nadchodzącej nowej pory roku czyli: wiosenne kwiaty, kolorowe motyle,  bociany,  jaskółka, biedronka, pszczółka, zajączki, kotek, jeżyk, wiewiórka i zaspane jeszcze misie, które z niecierpliwością czekały na pojawienie się  Wiosny. Przedszkolaki tańcem i śpiewem przywoływały Wiosenkę, która wreszcie  pojawiła się ze swoimi pomocnikami: deszczykiem, wiatrem i słońcem. Dzieci stwierdziły zgodnie, że wiosna już … przybyła i mają nadzieję, że zagości u nas na dobre, zazieleni łąki, drzewa i trawy. A teraz czekamy na cieplejsze dni wiosenne.