20 lutego 2019 r. jeszcze raz obchodziliśmy Walentynki. Wszystko za sprawą przedszkolaków z grup Wiewiórek i Kotków, które pod opieką swoich wychowawczyń przygotowały program artystyczny pt. Zakochani są wśród nas dla swoich Rodziców i bliskich.

Dzieci pięknie ubrane i przebrane, rozpoczęły swój występ o godz. 15. Wszystko zaczęło się od mini audycji telewizyjnej podczas której, mali dziennikarze zaprosili wszystkich rodziców do obejrzenia wcześniej nagranej sondy z udziałem naszych przedszkolaków pt. Co dzieci wiedzą o Walentynkach? Był też wywiad sprawdzający czy dorośli znają historie miłosne zakochanych par występujących w różnych bajkach. W programie artystycznym zabrzmiały takie utwory jak Serduszko puka w rytmie cza cza, Zakochani są wśród nas, czy Kto za Tobą w szkole ganiał. Amorki dawały wszystkim zakochanym rady, a w miłosnych scenkach mogliśmy zobaczyć Żuka, Biedronkę i Muchomora, Żabę i Ogórka, Żurawia i Czaplę czy Kopciuszka, Księcia i Króla. Każde wystąpienie nagradzane było przez licznie zgromadzoną publiczność gromkimi brawami. Na finał dzieci żywiołowo zaśpiewały piosenkę Mam serduszko wielkie serce. Po programie artystycznym Pani Dyrektor Małgorzata Wojasińska pogratulowała dzieciom wspaniałego występu i zaprosiła wszystkich na słodki poczęstunek. Można było sobie także zrobić pamiątkową fotkę w naszej walentynkowej foto-budce. To było bardzo udane i mile spędzone popołudnie!

Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie poczęstunku, nasze walentynkowe spotkanie było jeszcze słodsze, oraz za zorganizowanie dzieciom pięknych strojów!