Babcia i Dziadek to słowa, które kojarzą się każdemu dziecku z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Dziadkowie kochają, wspierają na każdy smutek mają słodkie i pyszne rozwiązania, znajdą radę na każde zmartwienie.

Wnuki to czują i wiedzą, dlatego przedszkolaki z grupy Żabek 10 stycznia zaprosiły swoje babcie i dziadków do przedszkola na to wyjątkowe święto, aby podziękować im za dobro i wyrazić swoją miłość. W ten zimowy dzień nasze przedszkole zapełniło się gośćmi, czuć było radość i rodzinną atmosferę. Wnukowie stanęli na wysokości zadania,przebrani za śnieżynki i bałwanki przedstawili dla swoich bliskich program artystyczny. Wyśpiewane, wyrecytowane i wytańczone życzenia dostarczyły wielu wrażeń. Dumni ze swoich pociech dziadkowie nagradzali je oklaskami i ukradkiem ocierali łzy wzruszenia. Wnukowie pamiętali również o własnoręcznie wykonanych upominkach, które wręczyli dziadkom. Po inscenizacji zaproszeni goście świętowali przy herbatce i słodkościach z wnukami na kolanach.

Dziękujemy również chętnym Rodzicom, za przyniesienie ciast i napojów na tą grupową uroczystość.