Smaller Default Larger

Nasze przedszkole bardzo chętnie wspiera wszelkie działania prospołeczne zwłaszcza w okresie przedświątecznym, dlatego też w miesiącu listopadzie została przeprowadzona akcja charytatywna - zbiórka zabawek pod hasłem „DAJ PLUSZAKA DLA DZIECIAKA”.

Zabawki zebrane w naszym przedszkolu miały trafić do dzieci w Kambodży. Inicjatywa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci i rodziców! Tuż przed Mikołajkami grupa Kotków zebrała się w holu przedszkola i posegregowała wszystkie dary. Zebraliśmy aż 10 wielkich worków zabawek, a znalazły się wśród nich: pluszaki wszelkich rozmiarów, lalki, samochodziki, klocki, puzzle, książeczki, kolorowanki, kredki, farby. Wszystkie zabawki zostały dostarczone do Krakowa, a stamtąd poleciały samolotem do Kambodży.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom i dzieciom za WIELKIE SERCE!

Cieszymy się, że możemy zawsze liczyć na Państwa pomoc!