Smaller Default Larger

Koniec listopada to z reguły czas, w którym za oknem jest ponuro i szaro. Jednak jeden z tych dni był wyjątkowo kolorowy, bowiem dzieci z grup Misiów i Zajączków odwiedziła malarka Pani Wanda Małecka, absolwentka Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Podczas spotkania zaprezentowała nam wiele swoich prac oraz opowiadała o tym jak one powstają. Zaprezentowała też jakich przyborów i narzędzi używa w swojej pracy. Opowiadała też wiele o sztuce, technikach malarskich i przybliżyła nam najważniejsze plastyczne terminy – od teraz już nikt nie pomyli portretu z pejzażem czy martwą naturą. Na zakończenie, pod okiem artystki sami mogliśmy się wykazać umiejętnościami i talentami plastycznymi malując kolorowe choinki świąteczne. BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY PANI WANDZIE ZA POŚWIĘCONY NAM CZAS ORAZ INTERESUJĄCE ZAJĘCIA!