Smaller Default Larger

We czwartek 29 listopada odbyły się w naszym przedszkolu Andrzejki. Dzieci w pięknych i kolorowych przebraniach uczestniczyły we wspólnych zabawach i wróżbach. Nie zabrakło szalonych tańców przy dyskotekowej muzyce i znanym dzieciom przebojom.

Przedszkolaki dowiedziały się min. kim będą w przyszłości, co przyniosą im najbliższe dni, jak będą mieli na imię ich małżonkowie czy ile prezentów dostaną od św. Mikołaja. Każdy mały uczestnik andrzejkowej zabawy uczestniczył także we wróżbie odczytywanej z lanego wosku. Około południa przedszkolaki spotkały się na holu z Panią Basią, która zorganizowała dla wszystkich wspólną andrzejkową rytmikę. Było głośno, radośnie i bardzo kolorowo. Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy przygotowali w poszczególnych grupach słodki poczęstunek.