Smaller Default Larger

Miej słodkie sny i marzenia,
niech one Ci się spełniają,
A Twoje najskrytsze dążenia
Niech realnymi się stają!

Dzień Dziecka to jeden z najbardziej lubianych przez większość maluchów dni w roku.30 maja   dzieci z naszego przedszkola zebrały się w ogrodzie przedszkolnym, aby radośnie obchodzić swój ulubiony dzień, czyli Dzień Dziecka, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki.W naszym przedszkolu był to dzień wyjątkowy, pełen życzeń, uśmiechów, radości i niespodzianek. W tym roku zorganizowany został festyn, podczas którego na dzieci czekało mnóstwo atrakcji .Było malowanie twarzy i włosów, zabawy ruchowe i muzyczne, plenerowe malowanie na folii, zumba, wspólna zabawa na dmuchanym zamku. Przedszkolaki bawiły się świetnie, z ich twarzy nie schodził uśmiech, a cała impreza dostarczyła wielu wrażeń. Nie zabrakło również poczęstunku dla wszystkich - smacznych kiełbasek z grilla, cukrowej waty oraz pysznych lodów. Był to bardzo szczęśliwy dzień dla naszych Przedszkolaków.

galeria