Smaller Default Larger
W dniu 29 maja nasze przedszkolaki wybrały sie  do Miejsko - Gminnego Centrum Kultury na przedstawienie pt. "Jaś i Małgosia".
W nienachalny sposób, w formie kolorowej baśni, aktorzy Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa przeprowadzili małych widzów przez meandry przygód dwojga rodzeństwa pozostawionych w lesie przez macochę. Ze względu na cudowną scenerię gdzie rozgrywała się akcja baśni, ciekawe kostiumy i bohaterów w wieku, z którymi mogli identyfikować się widzowie, baśń ta trafiła prosto do serc oglądających. Jednak nie tylko to było walorem tej opowieści.Bardzo ważne było przesłanie edukacyjne, które przypomniało dzieciom, że nie można ufać osobom nieznajomym, choćby częstowali ich słodkościami. O tym jak ważna jest komunikacja w rodzinie i odpowiedzialność za drugą osobę. O odwadze i walce z przeciwnościami.

galeria