Jako dzieci mamy swoje obowiązki (o te obowiązki to się nawet czasami kłócimy...każdy z nas chce być np.dyżurnym i pomagać Naszej Pani...)  i mamy swoje przyjemności.

Bal karnawałowy to czysta przyjemność. Niektórzy to tak się przebierają,że aż trudno odgadnąć kto jest kim i z której grupy. Pani Anetka G.i p.Mariola Z.z grupy IV zorganizowały dla wszystkich dzieci atrakcyjne zabawy muzyczno-ruchowe na holu przedszkola. Był korowód, konkursy, a nawet konkurs dla naszych Pań (taki z krzesłami,śmiechu co niemiara). Fajnie było! Wisienką na torcie były miniprzyjęcia w salach i wspólne grupowe zabawy. Chcemy tak częściej!

Ps. Zapraszamy Was Rodzice do galerii zdjęć. Tym razem podzieliłyśmy galerię tak: pierwsza ikonka to zdjęcia z holu przedszkola, a pozostałe ikonki dotyczą poszczególnych grup. Miłego oglądania!

(zdjęcia z holu przedszkola, wszystkie grupy)

( gr. I)

(gr.II)