Jak szybko płynie czas! Tak niedawno witaliśmy dzieci w przedszkolu, a już nadszedł czas pożegnań. W dniach od  22 do 24 czerwca dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych zaprezentowały przed zgromadzoną publicznością programy artystyczne przygotowane na zakończenie roku szkolnego 2021/2022.

W środę 22.06.2022r. odbyła się uroczystość zakończenie roku przedszkolnego oraz pożegnanie sześciolatków. W tym roku przedszkole żegnały dzieci z grupy "Jeżyków" i "Wiewiórek". Przedszkolakii dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Po występach wszystkie dzieci otrzymały dyplomy z rąk Pani Dyrektor Małgorzty Wojasińskiej. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania przedszkola.  W następnych dniach swoje przedstawienia zaprezentowały dzieci z grupy "Kotków", "Żabek", "Zajączków", "Misiów". Przedszkolaki zaprezentowały swoje programy artystyczne: pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy a  rodzice docenili ich występ gromkimi brawami.Kolejni absolwenci opuszczają mury przedszkola, by po wakacjach rozpocząć naukę w klasie pierwszej życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim przedszkolakom wspaniałych i udanych WAKACJI!!!

Grupa"Jeżyki" i "Wiewiórki"

Grupa "Kotki" i "Żabki"