Wszystkie dzieci na świecie
są takie same – lubią skakać na jednej nodze
i lubią zanudzać mamę.

Wszystkie dzieci na całym świecie
śpiewają wesołe piosenki
i byle kamyk i byle szkiełko
biorą jak skarb do ręki.
Podobno dzieci na całym świecie
bywają niegrzeczne czasem,
lecz to nie u nas, nie w naszym mieście
to gdzieś za górą, za lasem.

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. W naszym przedszkolu był to dzień wyjątkowy, pełen życzeń, uśmiechów, radości i niespodzianek. W tym roku zorganizowany został festyn, podczas którego na dzieci czekało mnóstwo atrakcji przygotowanych przez  nauczycieli oraz Panią Monikę – animatorkę. Było malowanie twarzy i włosów, zabawy ruchowe i muzyczne, plenerowe malowanie na folii, zumba. Jedną z atrakcji było też tworzenie wielkich i małych baniek mydlanych, a także wspólna zabawa na dmuchanym zamku. Przedszkolaki bawiły się świetnie, z ich twarzy nie schodził uśmiech, a cała impreza dostarczyła wielu wrażeń. Nie zabrakło również poczęstunku dla wszystkich - smacznych kiełbasek z grilla, cukrowej waty oraz pysznych lodów. Humor i apetyt dopisał, a co najważniejsze pogoda również. Czas na zabawach ruchowych i tanecznych bardzo szybko mijał, ale wspomnienia zostaną na zawsze!!!