Smaller Default Larger

To już 8. edycja akcji z nagrodami dla dzieci z całej gminy Słomniki „Udekorujmy razem choinkę na Rynku w Słomnikach”. Ozdoby po raz kolejny upiększą najważniejszą choinkę na naszym Rynku.

Celem akcji jest wykonanie jednej ozdoby choinkowej w dowolnej technice DAJĄCEJ SIĘ POWIESIĆ NA CHOINCE.

 

Prace należy dostarczyć nauczycielowi, jeśli klasa ucznia bierze udział w akcji lub do Urzędu Miejskiego w Słomnikach na dziennik podawczy do 10 grudnia 2021 r.  lub do pokoju nr 15.

 

ZASADY WYKONANIA: Pomysł wykonania ozdoby na choinkę oraz technika wykonania jest dowolna. Ozdoby choinkowe muszą posiadać zawieszkę, aby dać się powiesić na choince. Należy wziąć pod uwagę, że ozdoba nie może być zbyt ciężka – choinkowe gałązki są delikatne i nie można na nich wieszać ciężkich przedmiotów oraz że materiał,  z którego zostaną one wykonane musi być w miarę odporny na warunki atmosferyczne.

 

W akcji przewidziane są nagrody. Organizatorem akcji jest Urząd Miejski w Słomnikach, ul. T. Kościuszki 64, 32-090 Słomniki.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem akcji. Prace należy opatrzyć podpisaną zgodą o przetwarzaniu danych osobowych, w której należy wpisać imię i nazwisko dziecka, szkołę/przedszkole i klasę/grupę.

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (regulamin Choinki 2021.pdf)regulamin Choinki 2021.pdf805 kB
Pobierz plik (Zgoda RODO.pdf)Zgoda RODO.pdf689 kB