17 maja zostały podane do informacji wyniki Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Regionalnej i Ludowej "Reglud" zorganizowanego przez Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi w Waganowicach.

Miło nam poinformować, że:

I miejsce w kategorii zespoły w wieku przedszkolnym 5-6 latki dzieci z grupy Jeżyków

I miejsce w kategorii soliści  grupa wiekowa 5-6 latki zajęła Maja Kolano z grupy Wiewiórek oraz III miejsce Maurycy Klesiewicz z grupy Jeżyków.

I miejsce w kategorii soliści grupa wiekowa 3-4 latków zajął Franciszek Biskupski z grupy Zajączków.

Bardzo się cieszymy, że nasze przedszkolaki tak pięknie się zaprezentowały  i zostały wyróżnione tak wysokimi miejscami. Serdecznie gratulujemy! Wszystkich laureatów konkursu będzie można zobaczyć na stronie fb Szkoły w Waganowicach w przyszłym tygodniu.

Piosenka "Ja se górol' grupa Jeżyki

Piosenka w wykonaniu Mai Kolano